Naujienos

Ar nepraleidote ko svarbaus?

DAN Communications švenčia savo 25-ąjį gimtadienį

2021 metai “DAN Communications” yra ypatingi – bendrovei sukanka 25 metai. Sukaupta ilgametė patirtis ir įgyvendinti projektai skatina mus siekti dar amibicingesnių planų.

 “DAN Communications” veikla apima visas tris Baltijos šalis. Centrinis biuras įsikūres Rygoje, atstovybės Vilniuje ir Taline. Įmonių grupėje darbuojasi daugiau kaip 25 darbuotojai, pasiekta keliolikos milijonų Eurų metinė apyvarta. Sėkmingai įgyvendindami didelius inovacinius projektus sukaupėme nemažą profesinės patirties bei žinių bagažą. Nuolatinės investicijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas leidžia mums sėkmingai įgyvendinti įvairaus dydžio projektus – nuo radijo ryšio iki kompleksinių kibernetinio saugumo sistemų įdiegimo.

Prieš 25-erius metus 1996 metų gegužės 15 dieną Rygoje Alexander Rutman įgyvendino savo profesinę idėją suburdamas aukštos kvalifikacijos specialistus ir ekspertus įkurdamas “DAN Communications”. Bendrovė savo veiklą pradėjo diegdama plačiajuosčius duomenų perdavimo tinklus. Kartu su augančia rinkos paklausa didėjo bendrovės siūlomos paslaugos ir produktai bei mūsų patirtis ir kompetencija. Sėkminga bendrovė augdama išplėtė savo veiklą Lietuvoje ir Estijoje. Vykdydama savo nuostatas teikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas „DAN Communications“ užsirekomnedavo kaip patikimas partneris įgyvendinant  ryšių, radijo technologijų, IT sprendimų ir kibernetinio saugumo  projektus.

25-eri „DAN Communications“  veiklos metai pažymėti įvairiais iššūkiais - smarkiu vietinės rinkos augimu, po jo sekusia finansine krize, nuolat kintančiomis verslo sąlygomis ir bendrovės steigėjo netektimi. Visa tai mus pavyko įveikti vieningos komandos ir be jokios abejonės ištikimų klientų ir partnerių dėka. Kiekvienas naujas iššūkis suteikė mums galimybę mokytis, augti, tapti vieningesniais ir  svarbiausia - profesionalesniais, gerai suprantant savo tikslus ir turint aiškią ateities viziją.

Optimistiškai žvelgiame į ateitį, ryžtingai nusiteikę ir toliau sąžiningai, skaidriai ir profesionaliai įgyvendindami sudėtingus technologinius projektus, vykdyti bendrovės plėtrą ir augimą.

Tariame nuoširdų ačiū visiems esamiems ir buvusiems “DAN Communications” darbuotojams, sukūrusiems šiandieninę mūsų bendrovę.

Esame dėkingi visiems savo  klientams ir partneriams už ilgametį bendradarbiavimą, parodytą pasitikėjimą ir lojalumą.

Back to all news