Chemijos pramonė

Skaitmeninis radijo ryšys chemijos pramonės segmentui

Skaitmeninis radijo ryšio formatas teikia daugybę privalumų:

  • Aiškesnis garsas be tipinių analoginių įtrūkimų ir triukšmo.
  • Ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas
  • Teksto pranešimų ar duomenų lėta sparta perdavimo perdavimas kartu su balsu.
  • Aplikacijos, galinčios padidinti darbo saugą ir efektyvumą - centralizuotas balso registravimas, transporto priemonių ir personalo lokacijos nustatymas per GPS ar patalpose, “man-down” aliarmai, dispečeriai ir darbo užduočių paskirstymas.

 

Išmanusis „Motorola TETRA“ pasiūlymas

Šiuolaikinė „TETRA“ siūlo plačiausią, lyginant su kitomis radijo ryšio technologijomis, funkcijų spektrą. Ši technologija yra specialiai sukurta, kad tenkintų reikliausius visuomenės saugumo, transporto, gamybos pramonės ir naftos chemijos sektorių poreikius. Naudodamiesi TETRA  galite sumažinti reikalingų dažnių skaičių ir taip sutaupydami mokesčius už radijo dažnių licencijas, lyginant su įprastiniu analoginiu ryšiu. Tuo pačiu dėl naudojamo magistralinio sujungimo būdo ir TDMA technologijos turėsite didesnį sistemos pralaidumą lyginant su įprastinėmis analoginėmis technologijomis.

„Motorola Dimetra IP Micro TETRA“ sistema papildyta nešiojamų MTP3000,  MTP6000,  ATEX MTP850Ex / MTP810Ex ar  mobiliųjų MTP5000  radijo imtuvų serijomis sudaro kritinės  skaitmeninio radijo ryšio sistemos pagrindą. Klientai visada turi galimybę išplėsti šią sistemą papildydami centralizuotu balso registravimo serveriu, MCC7500 IP siuntimo pulto stotimis arba transporto priemonių ir personalo vietos nustatymo sprendimu.  

 

Ekonomiškas MOTOTRBO pasiūlymas

„Motorola MOTOTRBO“ sprendimas yra puikus pasirinkimas atsižvelgiant į kainą pagrįstus skaitmeninius scenarijus. Klientai gali pradėti nuo vieno įprasto retransliatoriaus, aptarnaujančio kelias dešimtis DP ar SL serijos nešiojamųjų radijo stotelių ir DM serijos mobiliųjų radijo stotelių. Pavojingoms zonoms „MOTOTRBO“ asortimente yra DP4401Ex ir DP4801Ex ATEX radijo stotelės.  Jei dėl personalo ir transporto priemonių vietos nustatymo, darbo užduočių perdavimo, balso registravimo, personalo saugos ir pavojaus signalų perduodančių radijo stotelių ar transporto poreikis padidėja  - vieno retransliatoriaus sistemą galima plėsti į „Capacity Plus“ t. y. kelių retranslatorių sprendimą.

 

Tinkamo partnerio pasirinkimas

SIA „DAN Communications“ yra „Motorola“ įgaliotas atstovas Latvijoje, akredituotas parduoti tiek TETRA, tiek MOTOTRBO sistemas ir radijo stoteles. Mūsų ilgametė patirtis bevielio ryšio technologijose, sisteminis požiūris ir optimaliai parinkta SLA sutartis atneš neabejotiną naudą mūsų klientams.